1 / 4
Kinetik mokasini
5 €
Цената е фиксна
04.06.2021 08:35

Аеродром / Скопје

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

37

Боја:

Сина

Kupeni od Polaris,teksas,odlicno zacuvani
076 24 12 99

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Oglasi Skopje
Потврден огласувач
075727170
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам