1 / 3
prevoz transport kamion do 1.5 ton
1 €
Цената не е фиксна
20.12.2022 22:17

Битола / Битола

vrsam prevoz so kamion do 1500 kg
070 545 292
Mitko

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
075483375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам