Плац во Валандово / Plac vo Valandovo
20.000 €
18.02.2022 13:01

Валандово

Квадратура:

350 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Валандово, блиску до градскиот пазар.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
078365075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам