1 / 10
Man 33-410 2006 god
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.05.2020 18:29

Виница / Виница

Vo ispravna sostojba Liebherr 9 kubici. moze i bes bure 078666331

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
78666331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам