1 / 2
Adapter za fiskalna kasa
1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2022 16:01

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Polnach za fiskalna kasa 1500 den na koj shto voltaza se mesti po potreba kolku sakate

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
071889939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам