1 / 8
Се продава куќа во Баби
1 €
Цената не е фиксна
29.02.2020 22:51

Штип / Штип

Број на соби:

8

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

310 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

ул. Крсто Митев бр. 31

Се продава куќа во населба Баби, двоспратна куќа, 220 метри квадратни и 310 метри квадратни дворно место.
За подетални информации јавете се
071394541
070353021

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola Veljanoski
Потврден огласувач
071394541
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам