1 / 12
vw passat b6 1.9 105ks 2006/2005
9.500 €
16.02.2021 16:50

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

A4 2.0 143ks start/stop sitsem 2008/2009 registrirana so zelen karton servisirano se komplet novi gumi atest folii fuulll oprema socuvana uvezena od CH. kolata ima 241 000km realni poveke info. 078426593

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zokoojanev92@gmal.com
Потврден огласувач
078426593
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам