Logo

Ponudete Samsung S20 Ultra za Samsung S10+

Број на оглас: 3530420 | Објавен на: 27.03.2020, 02:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S20 Ultra

Боја: Black

Интерна меморија: 256 GB

РАМ меморија: 10 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: По Договор

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се бара


Menuvam Samsung Galaxy S10+ za Samsung S20 Ultra so moja doplata.

 Davy

Потврден огласувач