1 / 2
Seat Ibica kordoba 1.4 16v na delovi
1 €
14.03.2021 22:03

Кратово

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2019

Сила на моторот:

10 kw / 14 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se sto vi treba za Seat Ibica Kordoba 1.4 16v od 2000 godina do 2006 godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
078361787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам