1 / 6
Jagodi Mont Everest
110 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.04.2022 22:54

Кавадарци / Кавадарци

Jagodi MONT EVEREST
SE SADAT I VO SAKSII I VO DVOR
IZDRZUVAAT NISKI TEMPERATURI NE MRZNAT, RAGAAT OD APRIL DO NOEMVRI!
EDNA SAKSIJA=110DEN.
RIBIZLI OD CRNITE, MIRIZLIVA SORTA=110 DEN.
071471125

Категорија: Останато

Се продава од:

Roberto
Потврден огласувач
071471125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам