1 / 1
Електро -техничар енергетичар
100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.07.2022 17:47

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

-Промена на спратна станска табла со автоматски осигурачи,фид склопки( диференцијална заштита).
-Санирање на стара инсталација ,монтирање на нова инсталација.
-Испитување и отклонување на дефекти во инсталација.
-Монтирање и замена на сите типови Лед осветлување.
-Монтирање на сензори при движење за осветлување на домот(скали),дворови,згради,гражи итн.
-Монтирање,замена на плафоњерки,лустери,ѕвоно.
-Изведба на главно и амбиентално осветлување .
-Монтирање,замена на штекери,прекидачи,индикатори со обична програма или со модуларна програма.
Изведба од стручен и висококвалитетен мајстор,со загарантирана услуга и квалитет.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава / Можна е замена од:

Zlatko
Потврден огласувач
071270821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам