Бандажирање и лајсни
1 €
05.03.2020 13:05

Скопје Центар / Скопје

Вршиме бандажирање и местење лајсни опшивки на прозори и др.Цена по договор ТЕЛ074234435Цветко

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Архитектура

Се продава од:

cvetan
Потврден огласувач
071570290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам