1 / 10
Delovi
1 €
11.05.2022 16:15

Македонски Брод

Opel vectra 1.6 16 v
Opel astra 1.6 16 v
Opel vectra 2.0 16v
Opel omega 2.0 8 v
Kont. Tell 071 954 401

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
071954401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам