Барам електромонтери
По Договор
10.07.2020 08:39

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Човечки ресурси

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Фирма од Скопје има потреба од 4 електромонтери со работно искуство. Само од Скопје. Плата 20 000,00 денари.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Магнус Инженеринг ДОО
Борис Трајковски 314А
Потврден огласувач
075423499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам