Logo

SONY ALPHA DSLR-A500 so tri objektivi i eden filter

Број на оглас: 3531581 | Објавен на: 27.05.2020, 07:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 10,1-15,0 Мегапиксели

Марка: Sony

Цена: 450 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Prodavam SONY ALPHA DSLR-A500 so tri objektivi i eden filter.Vo odlična sostoba.

Огласи од: ICEMAN

ICEMAN

A. Demnievski br23
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 ICEMAN

Потврден огласувач