1 / 3
Shiten Banesa / Ce Prodavat Stanovi
1 €
02.03.2020 16:41

Кичево

Број на соби:

3,5

Квадратура:

93 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kicevo

Banesa te reja ne qender te kercoves
Novi stanovi vo centar na kicevo

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

florian
Потврден огласувач
071850410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам