1 / 9
VW Golf 5 1.9tdi
4.200 €
Цената не е фиксна
02.03.2020 18:41

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Poveke info inbox

071 359 095

071 359 095

071 359 095

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pepi
Потврден огласувач
071359095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам