1 / 10
Parket Parketar montaza struganje lakiranje
14 МКД
22.05.2023 17:29

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Parketarski uslugi montaza struganje lakiranje poliranje nijansiranje na site vidovi parket bez prasini so sofisticirani masini.Osven so poliuretanski rabotam i so dvokomponentni kvalitetni ekoloski lakovi na vodena baza so sjaen polusjaen ili mat izgled bez miris i bez hemija.SLIKITE SE LICNO MOI. tel.075 687 924

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

bobi petkovski
Потврден огласувач
075687924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам