Logo

Opel Corsa C (1200 cm3, 55 kW)

Број на оглас: 3532248 | Објавен на: 07.07.2020, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Corsa C 1200 cm3, 55 kW, so pominati 130 000 km vo bezprekorna sostojba i servisna knishka do posleden kilometar. Klima, elektrika. Napraven redoven servis pred 70 km.
Registrirana do 12.2020

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач