1 / 8
Машини (мелници) за кафе
2 €
23.03.2022 20:42

Куманово / Куманово

Продавам машина за мелење на кафе
VAPA Tip A - Чачак
капацитет 50kg/h

ПЕРФЕКТНО СОЧУВАНА

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

《《《 K & A 》》》
Потврден огласувач
076547257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам