plac vo zlokukani 406m2
80 €
15.03.2020 10:49

Карпош / Скопје

Квадратура:

406 m²

Тип на земјиште:

Градежно

placot se naoga vo zlokukani sproti agromehanika po gup domuvajne dup vo tek na izrabotka

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

robert
Потврден огласувач
070395506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам