1 / 1
SAMSUNG некористена батерија
1 €
13.02.2022 10:42

Куманово / Куманово

Продавам некористена батерија

Samsung Battery EB535163LU
Battery Capacity(mAh)
1801mAh-2200mAh
Brand:Samsung
Battery Brand:EB535163LU
Battery capacity: 2100mAh
Voltage limit: 3.7V
Compatible with:
I9082 Galaxy Grand DUOS
I9080
i9060
GALAXY Grand I879

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

《《《 K & A 》》》
Потврден огласувач
076547257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам