1 / 7
Se prodava Razladna komora
5.000 €
Цената не е фиксна
16.06.2020 08:34

Кисела Вода / Скопје

Se prodava razladna komora,montazna,demontirana so 4x4 metri .Funkcionlna .Може да се види секој работен ден од 8 до 16.30 со претходна најава на телефон во комплексот на Сетек - Горно Лисиче - Поранешен Хемтекс и Еуро милк.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Zdravko Andonovski
Skopje
Потврден огласувач
075420208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам