1 / 10
Gipsari i Moleri
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.03.2023 07:01

Аеродром / Скопје

Site molerski i gipsarski uslugi
Montaza na gips karton
Spusteni Plafoni Pregradi i Oblogi Skrieni svetla Itn.
Lepak mreza abrip
Gletuvanje
Farbanje
Farbanje mrsna boja
Farbanje stari vrati i radiatori
Lajsni
Tapeti
Isto taka izrabituvame I dekorativni tehniki

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077642717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам