Stan so ducan vo centarot na gradot
1 €
13.12.2021 23:03

Кичево

Број на соби:

2

Квадратура:

54 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Stanot e kompletno renoviran
Vodovod
Elektricna instalacija
Ibercuk so izolacija
Pvc prozori
54 m2 so moznost za nadogradba+podrum
Ducan koj e registriran so kompletna dokumentacija 8 m2
Ul. Tne Caleski 13-1/4

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

www.
Потврден огласувач
075366601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам