1 / 8
IZDAVAM STAN 40 m2 VO CENTAR(UNIVERZALNA)
210 €
11.08.2021 13:17

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2005

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Izdavam ubav stan 40 m2,vo Centar,(vo blizina na Univ.sala),so posebna spalna soba.Ima centralno parno, klima,se izdava po dogovor,namesten,polunamesten,moze i za kancelarii...Cena 210 evra 075/592-492

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

GORAN
Потврден огласувач
075592492
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам