1 / 6
Taxi Service Bitola - Macedonia and Balkan
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2022 12:07

Битола / Битола

Taxi prevoz do site destinacii niz Makedonija i Balkanot
Skopje 4700den Aerodrom 4200
Ohrid 2000 Aerodrom 2200
Belgrad 250 eu
+38970274403 Viber, WhatsApp
So komotno klimatizirano vozilo
20 god Iskustvo!!

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
070 274 403
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам