1 / 9
ОДОБРЕНИЕ ЗА ГРАДЕЊЕ
26.000 €
Цената не е фиксна
03.12.2022 19:48

Штип / Штип

исчистен плац со градежно тех.документација
платени се.
локација
ул.К.МИСИРКОВ - 83
КП. 9069 Штип 4
170м2 - корисна површина

240м2 - двор

Категорија: Недвижности / Новоградба

Се продава од:

Мане
Потврден огласувач
070210714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам