1 / 4
niva 8.000 m2
165.000 €
Цената не е фиксна
03.03.2022 18:33

Валандово

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava niva 8.000 m2* do samiot asfaltiran pat s.Josifovo-Kalkovo 1 km odalecen od lokalen pat Valandovo-Josifovo, nivata ima voda i dokolku ima potreba za el. energija so moznost da se prikluci na 100 metra e elektricna mreza za cenata moze da se razgovara na lice mesto
inf.na tel.078386474

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

usein
Потврден огласувач
078386474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам