1 / 12
GRADENJE RENOVIRANJE NA STANOVI KUPATILA
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.03.2023 09:18

Скопје Центар / Скопје

Gradenje,renoviranje , elektrika , vodovod rusenje, busenje i se vo vrska so gradeznistvo :)

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

Blagojce
Потврден огласувач
078320652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам