1 / 5
Major 67 UGF Ei NIS retro lambaski televizor
6.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.06.2022 10:37

Кичево

Испраќам по карго    

Марка:

Останато

Производ:

CRT - Класични

Големина:

68 cm (27 inch)

komplet 6000 denari
televizor 3000
radiata po 2000
televizorot ne e isproban dali raboti no vo odlicna sostojba

https://muzejzeravica.org/en/item/1072

https://www.njuskalo.hr/strucna-literatura/sheme-tv-prijemnika-major-67-uhf-spektar-tvc-9901-oglas-18794906

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
070983472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам