1 / 1
Italijanski jazik prevodi
1 €
Цената не е фиксна
30.10.2020 21:20

Скопје Центар / Скопје

Овластен судски преведувач (на листата на преведувачи во Италијанска Амбасада) врши превод на секаков вид на документи од италијански на македонски јазик и обратно од македонски на италијански јазик.

Брзо, квалитетно и поволно!

Посебен попуст за превод на документација на возила увезени од Италија.

071/ 905 – 380 Валентина

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

valentina
Потврден огласувач
071905380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам