1 / 3
Ski cizmi detski HEAD-malku koristeni
2.500 МКД
30.05.2022 09:43

Аеродром / Скопје

Prodavam detski ski cizmi HEAD golemina 190-195, odgovara za velicina na patiki 30 br. kupeni se od Prosport-MK, mnogu malku se koristeni, moze zamena za detski cizmi 240 (34 br.). Cena 2500 den.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава / Можна е замена од:

Boban
Потврден огласувач
078252605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам