1 / 11
SE PROBAVA BRAVARSKA RABOTILNICA SO MASINI I ALATI
1 €
28.05.2023 22:47

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodavaa bravarski masini i alati ili se otstapuva so deloven prostor ili cela firma komplet .
Samo da se zapocne so rabota

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Sinisa
Потврден огласувач
070370091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам