1 / 7
Taxi prevoz Taksi uslugi Такси трансвер
15 €
15.03.2023 10:04

Скопје Центар / Скопје

Vrshime prevoz na patnici vo Makedonija i megjunaroden prevoz. So luksuzni, najvisoko opremeni vozila Mercedes so profesionalni, iskusni vozaci, sigurno i bezbedno sekade do vashata posakuvana destinacija.Vase e samo da se javite

Tel. za kontakt: 070 210 154
WhatsApp 0038970210154
Viber 0038970210154
Stevco Anastasovski


Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Се продава од:

Stevco
Потврден огласувач
070210154
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам