1 / 1
Panasonic KX-TG2511FX
700 МКД
24.12.2021 15:58

Карпош / Скопје

Се продава фиксен тел. Панасоник користен 6 месеци. Си брмчи без грешка!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Се продава од:

Maрjaн
Потврден огласувач
078905345
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам