1 / 6
Zenski idetski kozni cevli od 30 do41
10 €
Цената не е фиксна
19.05.2022 21:37

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

40

Боја:

Други

Novi zenski i detski kozni cevli mozi na golemo i malo tel 075 232 682

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Sotir
Потврден огласувач
075232682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам