1 / 4
SE IZDAVA DUKJAN VO LAMELI, NASPROTI "ADAMS EDUKACIJA"
1 €
27.06.2020 23:26

Кичево

Квадратура:

21 m²

Греење:

Струја

izdava dukjan vo lameli nasproti Adams edukacija od 21 m2.
Info na tel: 075-788-322
075-788-322
075-788-322...Koco

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

ХхххХ
Потврден огласувач
075933443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам