1 / 3
Се продава двокатна куќа
80.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.03.2020 13:33

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

316 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

316 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ул. 4 ти Јули

Се продава двокатна куќа, заедно со дворно место во вкупна површина од 316 м2. Куќата е на 50 метри оддалеченост од ОУ Кузман Јосифоски - Питу, во непосредна близина на општинската зграда.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Марко
Потврден огласувач
071221109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам