1 / 2
Tamron AF18-250mm Di II (za Canon EF-S)
270 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2023 11:07

Гостивар / Гостивар

Резолуција:

25,1-30 Мегапиксели

Марка:

Canon

Продавам зум објектив Tamron AF18-250mm Di II (14 х зум) за Canon со Hama 62mm UV Filter.Прв сопственик сум.Објективот е малку користен и е во инзвонредна состојба.
На приложените фотографии е сликан мојот примерок.
тел: 070 326-070

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Чедомир
Потврден огласувач
070326070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам