1 / 5
Se prodava niva od 3716m2
1 €
Цената не е фиксна
17.05.2022 22:04

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

3716 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во Нов Дојран блиску до езерото со површина од 3716м2 со уреден имотен лист со можност за носење вода и струја на нивата. За повеќе информации 071 587 034

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Светлана
Потврден огласувач
071587034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам