Logo

sennheiser ew100 G4 —945!!!

Број на оглас: 3536543 | Објавен на: 05.04.2020, 01:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 490 €

500 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


se prodava zacuvan sennheiser ew100 G4 —945 S-B
freq range: B 626-668 MHz

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач