1 / 2
A 170
1.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.03.2020 05:40

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 170

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

76 kw / 103 ks

Kласа на емисија:

Останато

A170

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
076716545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам