1 / 3
Stolici metalni
1.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.06.2023 11:08

Битола / Битола

Se prodavaat metalni stolici za sekakva namena napraveni od metal i tapacirani so ekokoza. Cenata e za edna stolica za pogolem broj druga e cenata.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075-500-745
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам