1 / 7
Fiat Bravo 1.4 tjet
3.999 €
15.06.2020 06:28

Делчево / Делчево

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Fiat bravo vo odlicna sostojba registirana i servisirana so zelena karta ....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077644737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам