1 / 2
Telefoni
По Договор
09.11.2020 21:19

Виница / Виница

Марка:

Alcatel

Модел:

One touch

Боја:

White

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Sony Xperia tipo 800denari---Alcatel one touch OT920 800denari---Samsung SGH E 250 cena 900denari---Motorola C115 cena 500denari---Alcatel 500 denari

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
076862871
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам