1 / 1
Mobilni telefoni - Oltajmeri
111.111.111 €
11.06.2022 17:25

Битола / Битола

Se prodavaat mobilni telefoni od postar tip oltajmeri. Modelite se prikazani na slikata, ima i futroli za mobilni koi se prikazani na slikata.
Telefon za kontakt: 076 250 646

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076 250 646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам