1 / 1
PIKADA MAGNETNI 500 KOMADA NOVI MOZE ZAMENA DAJTE PONUDA
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 10:22

Карпош / Скопје

Novi pikada 500 parcinja vo kutija, ekstra kvalitet.
Bezopasni moze da igraat i pomladi.
Komplet so strelki
Moze zamena dajte ponuda
JAVETE SE NA 070332755 RADE
JAVETE SE NA 070332755 RADE
JAVETE SE NA 070332755 RADE

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Пикадо

Се продава од:

Супер Зделки
Потврден огласувач
070332699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам