1 / 1
Trofazen elektromotor
200 €
Цената не е фиксна
12.05.2020 15:51

Кичево

Продавам трофазен електромотор во одлична состојба со следниве карактеристики:
- 6,8 KW
- 986 вртежи
Може да се види и да се тестира.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
071254234
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам