1 / 6
Vespa cosa
600 €
23.08.2022 20:49

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Vespa

Вид:

Скутер

Година:

2000

Модел:

Cosa

200

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
070305559
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам